Zaniedbana broda?

Dużo jednostek planuje nad zapuszczeniem bródki, wprawdzie przekazuje im się, iż ich zarost nie jest do tego odpowiedni. Aby się dowiedzieć, czy własne owłosienie na buzi przydaje się do zarośnięcia brody, czy też nie potrzeba najpierw spróbować ją zapuścić.
Dużo jednostek pracuje, ma życie prywatne i odczuwałoby się niekomfortowo podczas sezonu zapuszczania brody. Na zapuszczenie zarostu trzeba poświęcić około dwóch miesięcy i nie sięgać przez tenże okres maszynki do golenia. Jeśli nie potrafimy sobie na to pozwolić, musimy wybrać czas, który będzie najodpowiedniejszy gwoli nas. Na przykład wolno to wykonać w czasie wczasów bądź wypoczynku. Jeżeli posiadamy mało czasu, brodę można zacząć zapuszczać na tydzień lub dwa przed zapoczątkowaniem urlopu.
Gdy już własna broda przyrośnie, potrafimy zweryfikować własny zarost i przejść do działania. Zaniedbana broda niewątpliwie nie wygląda dobrze, więc trzeba będzie ją skrócić. Do tego konieczny będzie nam trymer, którym wolno regulować długość włosa, gdy własna broda nie jest nadal zbyt duża.
Ważne jest również wskazane zbadanie, jako nasz zarost się rozkłada na brodzie. W pewnych polach na policzkach potrafi występować niewiele włosków. Wówczas należy określić właściwie wysoką linię policzkową naszego włosa. Środowiska, które są nierówno owłosione, należy zgolić do prostej linii zarostu.
Ważne jest też dopilnowanie o dolną linię zarostu na szyi. Trzeba ją poprawić, ale nie wolno przesadzać z jej zgoleniem, bowiem z owłosioną twarzą i całkiem ogoloną szyją, będziemy wyglądać komicznie.

Więcej: barbecompany.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *