Magia miłosna

Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku, otoczeni niesamowitą technologią , która jest dostępna na wyciągnięcie naszej ręki, obserwujemy rozwój sztucznej inteligencji, a urządzenia, które chowamy w naszej kieszeni, posiadają moc obliczeniową kilkukrotnie przewyższającą umiejętności komputerów wykorzystywanych przez nas. Czy zastanawialiście się ostatnio dlaczego mimo tego całego postępu technologicznego a także nowinek dostępnych dla każdego, nie spada renoma wszelakiego typu ezoteryków, wróżek, uzdrowicieli czy magów działających na skraju magii, alchemii i zielarstwa?

Czy popularność wróżb, amuletów czy usług typu odczynianie klątw i uroków miłosnych nie jest niższa wyłącznie z powodu desperacji osób, którzy to w ciężkich chwilach w życiu zwracają się dosłownie po w największym stopniu absurdalną poradę? Nie łatwo jest odpowiedzieć na takie pytania. Mimo całej edukacji jaką mamy o świecie, pomimo odkryć naukowych a także internetu w dalszym ciągu nie potrafimy wytłumaczyć sobie wielu zdarzeń czy sytuacji. Nie wiemy co się dzieje z nami po naszej śmierci, czy nasze dusze to byty prawdziwe czy tylko reakcje chemiczne mające miejsce w naszych organizmach. Nie jesteśmy wręcz w stanie dać sobie odpowiedzi na pytanie czy magia miłosna to tylko kombinacja feromonów oraz zewnętrznego wyglądu czy jakieś tajemne zjawisko, które to wykorzystujemy nawet nieświadomie (czy też świadomie z pomocą odpowiednich zaklęć).

Niewidzialny dla naszych oczu zostaje duchowy świat, trudny do opisania poprzez chemię, biologię czy fizykę. Całkiem prawdopodobne, iż pewnego dnia ludzkość będzie w stanie wyjaśnić wszystkie te niewyjaśnione zjawiska, jakie właśnie budzą w nas fascynację oraz lęk, jednakże na razie ich genealogia zostaje dla nas nieobjaśnioną tajemnicą. Nie myli się stare porzekadło, iż istnieją na świecie rzeczy, które nie śniły się nawet filozofom i chodź dziś zamienimy filozofię na naukę to i tak nie sposób nie przyznać racji temu stwierdzeniu. Jedynymi ekspertami w tej dziedzinie są cały czas wróżki, czarownicy oraz mistycy, których skuteczność bywa często kwestią sporną (chociaż nie wiadomo czy ze względu na oszustwa czy trudności w okiełznaniu niektórych sytuacji). Prawdopodobnie odpowiedź znajduje się gdzieś pośrodku a także bardzo wielu jest oszustów w branży ezoterycznej, ale wielka popularność tej dziedziny umożliwia też doszukiwać się w tej dziedzinie jakiejś skuteczności.

Spętanie czary, uroki miłosne zaklęcia i każda tożsama aktywność jest wciąż zbyt tajemnicza, ażeby można ją było zupełnie zignorować. Kluczem tu jest pewnie wybór właściwego specjalisty, który nie tylko nie jest oszustem, lecz też może poszczycić się wieloma, potwierdzonymi przez indywidualnych klientów opiniami dotyczącymi skuteczności jego funkcjonowania.Niezbite jest jednak jedno. Nie jest dobrze samemu bawić się z siłami, jakich nie rozumiemy a także nad którymi to nie możemy zapanować. Może się to wyjątkowo fatalnie zakończyć dla tych, którzy chcą na siłę tego doświadczyć.
.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *